Cody Simpson Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cody Simpson Hayatı

cody simpson hakkında herşey

Avustralyalı pop şarkıcı Cody Robert Simpson, 11 Ocak 1997 yılında Queensland'de dünyaya geldi.
    Cody Simpson 2009 yılında videosunu YouTube da paylaşıp Flo Rida tarafından keşfedildi.YouTube’de tıklanma rekoruna sahip şarkıcı Justin Bieber’ın tahtına oturak gibi görünüyor.

Cody Simpson Annesinin adı Angie, babasının adı Brad.Cody Simpson'ın Alli adında bir kız kardeşi var. Bir de Tom adında erkek kardeşi var.Cody Simpson çok iyi sörf yapıyor aynı zamanda yüzmede de bir çok altın madalyası var. Cody Simpson Gitar da çalıyor.

Flo Rida ile yaptığı şarkı iYiYi ile gündeme geldi. Diğer single'ı olan Summertime ise 20 Eylül 2010 tarihinde çıktı.
    Campbell ile yaptığı şarkıları kaydetmek için Haziran 2010 tarihinde Los Angeles'e taşındı ve Cody Simpson Sunrise'a programına çıktı.

22 Haziran 2010 yılında Amerika genelinde yapılan bir konser turuna çıkacağı duyuruldu. 5 Temmuz 2010 ve 14 Ağustos 2010 tarihleri arasında ilk turunu yaptı.

Popstar Magazine adlı dergiye yaptığı röportajda özel bir şarkıdan esinlendiği belirtildi. 10 Ağustosta 2010 da Rock The Rapids Concert'in açılışını yapmak üzere Fifth Third Ballpark, Michigan'a gitti. 14 Ağustos 2010 tarihinde Shop Til You Rock Tour katılmak üzere Oxmoor Center Mall in Louisville, Kentucky'e gitti.

2. Cevap: Cody Simpson Hayatı

oyşş yerim seni ben :)

3. Cevap: Cody Simpson Hayatı

cody çok tatlı onu çook seviyorum

4. Cevap: Cody Simpson Hayatı

seni sevdiğim kadar kimse seni sevemez seni çoooooooooooooooooooook seviyorum I love you

5. Cevap: Cody Simpson Hayatı

Çooooooooooooook tatli

6. Cevap: Cody Simpson Hayatı

sana aşığımmmm cody simpsonnnn sana hayranım bu sitye girdiğimde bu bilgileri okudum ama düşündümküü ben zaten hepsini biliyorummm armızdaa 2 yaş var ama benim umrumda değil bu arada en sevdiğin renkler siyah,beyaz,mavi ve kırmızıı ayurıca seni seviyorumm aaaaa . I LOVE YOUUU

7. Cevap: Cody Simpson Hayatı

teşekkürler

8. Cevap: Cody Simpson Hayatı

ya tmm da justininn tahtına oturacak kadar değil

9. Cevap: Cody Simpson Hayatı

I love you cody (seni seviyorum) <3 <3 <3

10. Cevap: Cody Simpson Hayatı

çok hos tskler arkadas

11. Cevap: Cody Simpson Hayatı

justinin tahtına hayatta oturamaz imkansız

12. Cevap: Cody Simpson Hayatı

Coooooooooooooook supeeeeeeeeer

13. Cevap: Cody Simpson Hayatı

sana aşığımm cody simpsonnnn sana hayranım bu sitye girdiğimde bu bilgileri okudum ama düşündümküü ben zaten hepsini biliyorummm armızdaa 2 yaş var ama benim umrumda değil bu arada en sevdiğin renkler siyah,beyaz,mavi ve kırmızıı ayurıca seni seviyorumm aaaaa . I LOVE YOUU seni seviyorum DİLKOPAT aşkım buna mı kaldın yapma canım bana bunu yapma cody yi küçük 10 yaşındaki erkek kardeşim seviyo hem bırak bu işleri güzelim

14. Cevap: Cody Simpson Hayatı

oyysss askim yaaaa