Cuma Gününe Özel Mesajlar

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Cuma Gününe Özel Dini Mesajlar

Cuma Gününe Özel Dini Sözler

En güzel sözleri cuma günü söyleyin. Çünkü cuma günü öyle bir an vardır ki Cenabı Allah kulunun duasını geri çevirmez. Buyrun sizde sevdiklerinize güzel söz ve mesajlar gönderin. Belki eşref saatine rastlarsınız.

Ey Allah'ım. Şu mubarek cuma gününü bütün islam alemine mubarek kıl. Hoşnut olduğun kullarından eyle. Cümleten hayırlı Cumalar....

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

Cuma günü kim cemaatin omuzlarını yararak ilerlerse cehenneme bir köprü ittihaz olunur

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya

Dilimize Düşen, Kalbimizden Geçen, Bizim Bilemediğimiz; Ama Bizim İçin Hayırlı olan Ne Varsa, Dua olup Kabul olsun İnşallah ! Cumanız Mubarek Olsun

Cuma günü bana çokça salavat getirin. Çünkü, Cuma, meleklerin şehadet ettiği şahitli bir gündür. Bana salavat getiren bir kulun sesi, nerede olursa olsun bana ulaşır Hayırlı Cumalar

Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah’ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır. Hayırlı Cumalar

Lailahe illallah Cuma’nin sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradimi ver. Hayırlı Cumalar

Ellerimizi açtık semaya, dostlarımızı kattık duaya cümlemizin cuması mubarek ola...