Cuması Aşk Olanın Aşkı Baki Olsun

Konusu 'Cuma Günü' kategorisindedir ve webkolik tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik Aktif Üye Özel üye

Cuması Aşk Olanın Aşkı Baki Olsun Facebook

Ya Rabbi! bize bizdekilerden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ya Rabbi! Gücümüzün yetmediği yükü bize yükleme . Bizi affet.Ya Rabbi! unuttuklarımızdan veya yanıldıklarımızdan dolayı bizi sorumlu tutma. Bizi Bağışla. Bizi esirge. Sen bizim mevlamızsın kafirler topluluğuna karşı bize yardım et. (BAKARA. 28 )AMİN Ya Rabbi! ancak sana teslim oldum.Sana inandım, sana güvendim seni inkar edenlere hasım kesildim. seni hakem kıldım. Ya Rabbi ! geçmişimi geleceğimi, gizli yaptığım aşikar işlediğim bütün günahlarımı bağışla. İleriye ve geriye götüren ancak sensin. Senden başka ilah yoktur. yalnız sen varsın. Şu Mübarek Cuma günün hürmetine Müslümanlara birlik beraberlik nasip eyle. AMİNN

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN. DUALARINIZ YÜREKTEN VE SAMİMİ OLSUN..

[IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/cumasi-ask-olanin-aski-baki-olsun-33932.jpg]cumasi-ask-olanin-aski-baki-olsun-33932[/IMGALT]

Ya Rabbi! ancak sana teslim olduk. Sana inandık, sana güvendik seni inkar edenlere hasım kesildik. seni hakem kıldık..

Ya Rab! geçmişimi geleceğimi, gizli yaptığım aşikar işlediğim tüm günahlarımı bağışla. İleriye ve geriye götüren ancak sensin. Senden başka ilah yoktur. yalnızca sen varsın. Şu Mübarek Cuma günü hürmetine Müslümanlara birlik beraberlik nasip eyle. Dünyanın her yanında zulüm gören Müslümanları koru, onları yok etmek için uğraşanları sana havale ediyoruz.

HAYIRLI CUMA'LAR DİLEKLERİMİZLE..SAYGI VE SEVGİLER..

Sayfayı Paylaş