Demet Akalın Okan Kurt evlendi

Konusu 'Uydu Frekansları' forumundadır ve Elif tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Demet Akalın Evlendi işte düğünden kareler..

Demet Akalın ve Okan Kurt bu akşam Çırağan Sarayında evlendi. Okan Kurt ile nikah masasına oturan Demet Akalın düğününden canlı yayın yapıyor.Evet Demet Akalın twitter sayfasından düğününü aktarıyor. Demet Akalın nikah fotoğraflarını yayınlanayarak 'Sonunda evet dedirttim' dedi.

Demet Akalın evlendi 2012

2. Cevap: Demet Akalın Okan Kurt evlendi

Seviyorum ben bu kızı ya. :) Umarım mutlu olur.Fakat bir gerçek var ki;İbrahim Kutluay darbesinden sonra maalesef ayar tutmadı. :(

3. Elif

Elif Yönetici Admin

Cevap: Demet Akalın Okan Kurt evlendi

Aynen Berrakcım..Az önce Demet Akalın ile Okan Kurt Nikah fotoları elime geçti, onları da paylaşıp yeni çifte mutluluklar dilerim..

Paparazzi gibi oldum he..:)Ece sağolsun:cool:

4. Cevap: Demet Akalın Okan Kurt evlendi

Gelinliğinin duvağını ve saçlarını çok beğendim :)

5. demet akalina ve okan kurta mutluluklar dilerim . ama demet akalinni murat bozla evle

demet akalina ve okan kurta mutluluklar dilerim . demetcim seni cok seviyok cok guzel olmussun ben kazakistanda yasiyorum ama burda seni takip ediyorum vede arkadaslarimda seni cok seviyorlar ama en cok seven benim ben sana con uzagim senin buraya gelip konser vermeni istiyorum seni cok cccccccccccccoooooooooooooooooooook seviyorum