Dini Günaydın Sözleri

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Dini günaydın sözleri,

Dini içerikli günaydın sözleri

Dini mesajlarla arkadaşlarınıza en güzel günaydın sözleri gönderebilir mutlu edebilirsiniz.

Dini Günaydın mesajları

Hayırlı ve mutlu sabahlar... bugünün ve gönlün hep açık olsun

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar...hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun...

Bu gün yeni bir gün...hayırlı ve mutlu sabaha uyanın...uykucular

Herkese mutlu sabahlar diliyorum.. hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle...

Allah Celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzde hayırlı kılsın.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın

Allah'ın Rahmeti, Bereketi üzerinize olsun, Evinizde huzur,Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.HAYIRLI sabahlar

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sanada.

Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları.Aallah'ın Rahmeti,Bereketi üzerinize olsun.İnşallah Hayırlı Sabahlar

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar

Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu.Allah c.c.selami, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemize üzerinde olsun,hayırlı sabahlar

Hayır dileyelim mevladan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.[/SIZE][/FONT]