Doğum Günü Mesajları Arkadaşa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Doğum Günü Mesajı Arkadaşa

Biliyorum arkadaş, bugün belki de birçok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ama şu anda gördüğün en farklısı. çünkü bütünüyle sevgi ve özlemle yazılmış bir sözler. İyi ki varsın arkadaşım.

Değerli arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, mutluluk gibi hakettiğin herşey yeni yaşında seninle birlikte olsun!

Gelemedim diye unuttum sanma arkadaşım, Doğum günün KUTLU OLSUN, bütün güzellikler gelsşn seni bulsun! Nine nice yaşlara..Sağlık başarı, mutluluk gibi tüm güzlelikler seninle olsun, sende hep benimle ol! Yeni yaşın dilediğin, beklemediğin sürprizlerle gelsin. NİCE MUTLU YILLARA!

Bir Yaş günü daha bitti, ama sakin üzülme. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

Allah hep gönlüne göre versin Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dilerim bu yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolayca tırmanırsın ve dilerim suratın hep güler, neşeni hiç kaybetmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğumgünün kutlu olsun!

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve aşk vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Son düzenleme: 5 Temmuz 2013