Doğum günü teşekkür mesajı

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Teşekkür mesajları doğum günü

Doğum günü mesajı aldığınız yakınlarınıza gönderebileceğiniz teşekkür mesajlarını konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde huzur sağladığın için teşekkür ederim

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım arkadaşım..

Bugün sensiz olsam da sanki sen varmışsın gibi mutluydum odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu gunumde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim

Tek hayalim sen oldun ve hayallerim artık gerçek oldu seninle bir ömür boyu yaşamaya yeminliyim sensizlik bana haram olur sevgilim, teşekkür ederim bana hayallerimi verdiğin için birtanem.

Her zaman yanında olan seninle senin duygularını yaşayabilendir arkadaş, sende her zaman yanımda olup beni anladığın için bana arkadaş olduğun için teşekkür ediyorum sana arkadaşım