Güzel Sözler Dosta Arkadaşa Güzel Anlamlı Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Nehir tarafından 30 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Dosta Arkadaşa Anlamlı Mesajlar

Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.

İyi günümde yanımda olan düşmanım kötü günümde yanımda olan dostumdur

Arkadaşlığın en derin noktasında sana biri gelipte arkadaşın seni sevmiyor dese inanırmısın ben inanmam çünkü arkadaşlık hep sevmek demektir.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

dostluk.jpg

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

Benim dostum ölüme gidiyorum dediğimde niye diyen değil ne zaman gidiyoruz diyendir

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle..

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı.

Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur