Dostlara İyi Geceler Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Dostlara Güzel İyi Geceler Mesajları

Dostlara Güzel İyi Geceler Sözleri

İnternet bir çok insanda iletişim aracından ziyade bir yaşam tarzını almış durumda. Bazı kullanıcılar günaydın diyerek internet ortamında güne başlıyor, gün içinde bir çok sosyal fakat sanal etkinlikler yaşadıktan sonra tabiki web dostlarına iyi geceler demesi kalıyor. İşte size güzel iyi geceler mesajları.
    Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler HerşeyiMmMmM

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler Dostlarım

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…DOSTLARIM

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. iyi geceler dostum

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın dostum...

Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bitanem, gelde sevindir seni seven dostun

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler dostum

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar dostum

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler dostlar..