Dünya Kadın Hakları Günü Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Merve tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Dünya Kadın Hakları Günü Mesajları

Dünya Kadın Hakları Günü İle İlgili Sözler

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Dünya Kadın Hakları Günü Sözleri

Atatürk'ün söylediği gibi:
    "Bir toplum aynı gayeye bütün kadınları ve erkekleriyle beraber yürümezse ilerlemesine ve medenileşmesine teknik bakımdan imkân, ilmi bakımdan da ihtimal yoktur."

Günümüzde her alanda kadın sayısının artışı, değişim ve dönüşümün en güzel örneğidir.

Her kadın kutsaldır,sakın unutma
    Kutsal cennet serilmiş o kadına
    Değer ver kadına,baksın tadına
    Yaşam tadım adın,kutsaldır kadın

Kadın varoluş yolu
    İnsanlık kurtuluşu
    Yeni nesil ona denk
    Kadın yaşam devamı

Analarla bacılar
    Erkeğe onlar bakar
    Erkek hakkı nelerse
    Kadın da onu sorar