Dünya Turizm Günü Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 27 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Dünya Turizm Haftası Mesajları

Dünya Turizm Günü İle İlgili Mesajlar

Turizm günü ve haftasında turizm sektörü çalışanları iş verenleri teşvikçi ve tedarikçilerinin kutlamalarını yapmak için yayınlana bilecek mesajlar.

Dünya turizm günü dolayısı ile bütün sektörümzün çalışan ve iş verenlerinin turizm günlerini kutluyorum.

Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunan turizm sektörü çalışanları ve iş verenlerinin turizm günlerini tebrik ediyorum.

Başta turizm bakanlığımız ve ilgili bütün sektörün turizm günlerini kutluyorum.

Bizi bütün dünyaya tanıtan ve bu uğurda hizmet veren vesile olan bütün vatandaşlarımızın turizm günlerini en içten dileklerimle kutluyorum.

Dünyanın her yerinde kutlanan turizm gününün daha iyi anlaşılabileceği yarınları ümit ederek turizm çalışanlarının günlerini tebrik ediyorum.

Turizm bütün dünyada bacasız sanayi olarak biliniyor. Bizde bu sanayiyi geliştirmek için daha çok çalışmalıyız. Bütün vatandaşlarımızın ve özelikle turizm çalışanlarının günlerini tebrik ediyorum.
    webokur.net​