duygusal güzel aşk sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

duygusal güzel aşk sözleri

En güzel aşk sözleri sevgiliye aşk sözleri aşkı anlatan sözler aşkla ilgili güzel sözler hazırladık.

Aramızdaki Mesafeler Ne Kadar Uzak Olursa Olsun Sonsuzluğa Giden Tüm Yollara Adını Yazdım. Hangi Yoldan Geçersen Geç Seni Sevdiğimi Okuyacaksın.

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri.

Bir Umut Vardır Hiç Tükenmeyecek. Bir Hasret Vardır Çekilmeyecek. Birde Ölüm Vardır, Birgün Elbet Gelecek Ama Sana Olan Sevgim Ne Ölecek Ne De Bitecek.

Aşkın bir dili, gözü yada kulağı yoktur. Aşk sadece hissetmektir ve hissettiğini yaşamaktır. Aslında aşk bir film belkide bir rüyadır. Hiç uyanmak istemediğin bir rüya fa

İçimde Bir Sevgi Var Ta Kalbimde. Anlatılmayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, Sevgilim, Birtanem Desem Bütün Sözler Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.

Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım.

Benim Sana Aşık Olduğumu Anlatmak İçin Bir Şiirmi Yoksa Bir Masalmı Yazsam. ama Ben Sana İki Kelime Yazıyorum. seni Seviyorum.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Bir Gün Bir Rüzgar Eserse Oralara. Benim Sana Olan Sevgimi Fısıldarsa Kulağına, Unutma Sende Bana Bir Tutam Sevgi Yolla.

Çılgınca Vursamda Dalgaları Kıyılara, Bir Rüzgarım Sonuçta. İstesemde Esemiyorum O Kadar Uzaklara, Ama Benim Varlığım Hep Orada Senin Yanında.

Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

En Koyu Mavilikleri Avucuna, En İçten Mutlulukları Gözlerine Ve En Derin Sevgileri Kalbine Usulca Bırakıyorum.

Seni Anayasanın 4200 Nolu Maddesine Göre Kalbimin En Derin Köşesine Hapis Ediyorum Avukat Tutmana Gerek Yok Bitanem, Çünkü Seni Ölümüne Seviyorum.

Sevgilinin ismini eline koluna yazarak aşk olmaz o kişiyi çok seviyorsan kalbine kazımalısın o zaman aşk olur senin için.

Bir İlk Gibi Yaşayacağım İçimde, Kalan Son Sevgi Parçasını Seninle. Sakin Ayrılmayalım Sevgilim, Gitsem Bile Yad ellere.

Dünde, bugünde, yarında Yüreğin Kadar Yanındayım. kendini Yalnız Hissettiğinde Elini Kalbine Köy; ben Hep Oradayım.

Bir Gün Zaman Kayar Ellerimden Tutamazsın Sel Gibi Akan Yaşları Kurutamazsın. Öylesine Bendesin Ve Öylesine Sendeyim Ki Artık Unutmak İstesen de Unutamazsın.

Gece midir İnsanı Hüzünlendiren, yoksa İnsan mıdır Hüzünlenmek İçin Geceyi Bekleyen?gece midir seni Bana Düşündüren Yoksa Ben miyim Düşünmek İçin Geceyi Bekleyen

Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.

Onu her gördüğümde elim ayağım birbirine dolanıyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor, onu çok seviyorum ona karşı hissettiklerimi kağıtlara dökmeye kalksam dün

Eğer bir insan bir insanın mutluluğunu isterse fedakârlık yapar. Eğer ben yanında olmadan mutluysan hadi git çünkü sen mutlu olunca bende mutlu olacağım.

Aşk; Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer

Son düzenleme: 27 Kasım 2014