En Çok Acı Veren Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Acı veren sözler

Acılı Sözler mesajlar

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum…

üzüm gözlüm üzüm gözlerindir bana hayat veren şimdi yoksun ben yaşayan bir ölüyüm

Seni yüreğimin derinlerine attım.Üzerine Çelik kapilar kapattım. beni öyle incittinki seninle olan iyi hatıraları (istedigim halde)bile hatırlıyamıyorum. Sen cezani kendi kendine verdin.

hayat istedigi kadar acımasız olsun sen varken ben acı çekmeye razıyım

Acı Çekiyorum gecenin Soğuk Havasında Acı Sözlerinle ısınıyorum Senden Mahrum Sersefil odamda..

gitmek isteyen bırak gitsin eğer birgün dönmek isterse izin ver ne kaybettiğini görsün

Şu Koskoca Deryada Seni Seni Sığınacagım Tek Liman Sanmışdım ama Sen İskele Bile Değilmişsin….

sana verdigim degeri bir güle verseydim gül dört Mevsim acardi

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladımki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Sen Beni Mutluluklarımı Başlattın Bir Süre Sonra Acılarımı Çoğalttın.

Acı Sözler Söylesende suratıma Bu Kalp Senin başkası Olmaz Bundan Sonra.

Ben küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda… ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde…

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!!

Gönüller birdir vucutlar ayri olsada yasananlar güzeldir mazide kalsada umrumda degil dünyalar yikilsada biz sevdigimizi unutmayiz o bizi unutsa da