En Çok Acıtan Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 11 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Can Acıtan Sözler

En Acı Sözler

Dunya Bır Efsane Hayat Bır Dram Yasam Bır Huzun Sevmek Bır Hata…

Umuda Kursun Sıksada Olum, Unutma Umuda Kursun ıslemez…

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben se seni senden habersiz seven biriydim...

Umutsuzluğu ihrac eden bicok ülkenin herhangi bir sehrinde bıraktım seni,inzivaya cekilmiş bu hikayanin hüzün dolu tetiğini coktaan cektım,seni öldüreli cok oldu.

seni sevmem için seni daha iyi tanımam lazım sana sevgimi belli etmek için beklemen lazım sevmek ölmekse benim ölmem lazım

ne dil yeter seni anlatmaya,ne göz kıyar sana bakmakaya,ne ellerim dayanır sana dokunmaya,ne kollarım uzanır sana sarılmaya,hiç ömür yeter mi? senınle beraber olmaya be gülüm!!!

Ben Senı Bır Noktadan Gecen Dogrular Kadar Sevdım,sen Benı ıkı Noktadan Gecen Dogru Kadar Anladın…
    Ask Karsındakını Bulunmaz Hınt Kuması Sanmakla Hıyarın Tekı Oldugunu Anlaman Arasındakı Zamandır

Hadı Gıt Bırak Benı Eskı Kısımda Yarınlarımı Alda Gıt Omrum Boyunca Yasıyacagım Unutulusları, Huzunlerıve Olumlerı Bırak Ve Gıt

Ruzgar Ozur Dılese de Dal Kırıldı Bır Kere…

Uğrunda ölmedim! Uğrunda ölünecek sandığım biri için yaşadım hep..

Herkes dostum olamaz! Hayat benim kimse karışamaz, aşka gelince bir kere sevdim bir daha işim olmaz.

Bir süre sonra anladım ki; Vazgeçilmez olan sen değilsin. Vazgeçmeyi bilmeyen benim.

Acı oLan Kaderimde mutLu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

Sen Sadece Kalbimin Değil Acılarımıda Kalbime Yazansın Sen beni benden Alıp Bir Boşluğa Atansın Nefret ediyorum Senden Nefret ediyorum Seni Sevdiğim için Acılı kalbimden..

Başka Bir Hayat Yok Artık Sevdim Sevildim Ağlattın güldüm Ah Aldım beddua Ettim Ama Ben Sadece Anladımki Bu Dünyada Yalanları yaşamışım Şimdi Acılarla Gidiyorum Elveda Size Acılarımla Mutluyum başka Mutluluk istemem Dünyamda..

Acı Çeken yüreğimi Atıyorsun Karanlıklara Svgimden Anlamıyorsun Hep beni Yok Görüyorsun bu hayatta Şimdi Gidiyorum hayatından Acılı Duygularımla Elveda Sevgilim Elveda..