En Güzel Anneler Günü Sözleri Uzun

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Demir tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. En Güzel Anneler Günü Sözleri

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem Hakkını nasıl öderim Başımı dizlerine koymaya geldim

Gökyüzünden bir yıldız kayar, dilek tutarız Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir Ellerinden öperim

Bır gunumde degıl her gunumdesın Her gun her sanıye benımlesın Her zaman bana destek oldun Sen benım ıcın cok ozelsın Anneler gunun kutlu olsun

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Anneler günün kutlu olsun sevgili annem

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur…anneler gunun kutlu olsun

Hırçınlığımın tesellisi, şefkatine sığındığım, hayatımı gönüllü paylaşan annem hakkını nasıl öderim

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!!

Benım ıcın herseye katlanan, her zaman yanımda olan, degerı bıcılemeyen dunyanın en guzel annesıne … anneler gunun kutlu olsun …

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın en aziz varlığımız Anneler günün kutlu olsun annem

Anne senı sevıyorum…belkı sevgımı her zaman gosteremıyor olabılırım ama sen bunu daıma bılıyorsun…anneler gunun kutlu olsun…

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM Ellerinden öperim

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne Cunku aslında senın kucuk bır kopyanım Umarım senın kadar sevgı dolu olurum

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam Anneler günün kutlu olsun canım annem

Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyoranneler gunun kutlu olsun

Dün, bugün ve yarındaima seni sevdim, hep seveceğim Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi Anneciğim anneler günün kutlu olsun

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır Sen benim hayat ışığımsınAnnemsin Varlığımın tek nedeni Anneler günün kutlu olsun