En Güzel Aşk Sözleri 2014

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

En Güzel Aşk Sözleri 2014

2014 En güzel aşk sözleri yayınladığımız bu sayfada en güzel aşk sözleri 2014 etkileyici..

Biz seninle başka şiirlere aittik sevgilim..Sadece sonumuz aynıydı.
    Dört dörtlük ayrılık..
    Serkan Özel

İnsan ayrılmak isteyenin yokluğunda değil, Ayrılmak isteyenin ayrılığı yenmesinden sonra,
    Gerçekten yalnız kalıyor.
    Serkan Özel

''Uzaklardaydın, oracıkta, öbür kıtada, Keşke yalnız bunun için sevseydim seni. ''
    Cemal Süreya

''Dünyayı karşıma alabilirim'' dediğimde,
    Karşımda bir tek sen vardın.
    Serkan Özel

görmeden de sevebilir insan,dokunmadan, nerde olduğunu, kimle olduğunu bilmeden, onun kalbinden bir ışık sızar evrene
    evrenden de senin kalbine..
    işte öyle seversin..öylece seversin..

Ne kadar 'onu unuttum' desem de bir yerlerde sevdiği şarkının melodisine rastlıyordum.
    Servet SAYGINOĞLU

Nasip değilmiş be sevgilim..Sende isterdin benimle yan yana gelmeyi.
    El ele tutuşup karanlık kuyulara düşmeyi sende isterdin biliyorum..

Çok zaman geçti çok sular aktı sevgilim...Sevda olup açmak için geç kaldık.

Sevgiydi adı işte..rengi yoktu..statü bilmez..sag/sol anlamaz...Dini yoktur.

Bir zamanlar "Delik cebinde taşısa da kabulümdür" diyerek peşinde koştuğun halde reddeden insan, gün gelir kıymetini anlar ve seni boynunda taşımak ister ama bu kez de sen kabul etmezsin.
    Servet SAYGINOĞLU

Senin uğruna herkesi öldürerek kolayına kaçmadım sevgili..Senin uğruna herkes için kendimi öldürerek yaşamayı göze aldım.
    Serkan Özel

Anlatım bozukluğu var gözlerinde, Sanırım birilerine aşkı anlatırken,Beni içinde kullandın...
    (Serkan Özel)

Bazen dur demek yetmez..Gidenin ardından..Giden mecbursa gitmeye..Ve ben mecbursam kalmaya,
    Ve hiçbir söz yetmez gideni durdurmaya..

Sen benim rastladığım değil, aradığımdın! Yıllarımın ayracı oldu gelişin. Senden önce ve senden sonra diye ikiye ayırdım hayatımı.
    Çok sevdim seni...

Seni bir ''anı'' olsun diye sevmedim ve hiç aldatmadım.