En Güzel Aşk Sözleri Kısa Anlamlı

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Anlamlı Kısa Aşk Sözleri

En Güzel kısa aşk sözleri

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı nekadar severse, damardan nekadar çok kan geçerse, yaşam bir ölüme nasıl değerse sende benim için okadar değerlisin..

Aşk Kırmızı Kadar Etkileyici, Siyah kadar Korkutucu, Mavi Kadar Zengin, beyaz kadar Saf ve temiz..

O güzel gülüşünü hayal ederek teselli ederim sensizliğimi, seni düşündükce zamanı unututum sevgili, sensiz haram olur bana nefes almak, seninle mutluyum sevgili.

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum.

Sen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim

Gözlerin Nefesim Olsun, Nefesin Ruhuma Dolsun Sevgilim..

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar.. Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar.. Taşa toprağa seni yazdı bu eller.. Ah sevmenin değeri bir bilseler

Saklanması güç olan nedir? Ateş ! çünkü gündüz dumanı ele verir, gece alevi.. Birde saklanması güç olan Aşktır, nekadar sakin olsa gözlerden fışkırır..

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim.

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma…zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

Gönülden gönüle attın kendini bir heves uğruna sattın sevgini her geçen yolcuya açtın kalbini artık bir hancıdan farkın kalmadı

seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin