En Güzel Çıkma Teklifleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Etkileyici Çıkma Teklifleri

Güzel Teklif Sözleri

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin ?

Bulutların maviliğini ellerine,yıldızların parlaklığını gözlerine, Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum KABUL EDER MİSİN?

Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gökkuşağı keşfedilmemiş bir ada’nın çiçeğisin…

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkarmısın..

Gunlerce dusundum, bır turlu acılma fırsatı bulamadım sana, demekkı kısmet buguneymıs, ılk ve son askım olmaya ne dersın?

Evet desen sevgınle dolarım senı kalbımın en guzel yerıne koyarım buram buram askın ıle kokarım gel senınle mutluluga varalım.

Hasretle acan bır gul gıbı bır ınsanın ozlemlerı olmalı, ozlemle acan gul gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı, benım bırtanem olurmusun?

Dunya olsam, gunesım olurmusun? Gokyuzu olsam, mavı rengım olurmusun? Denız olsam dalgalarım olurmusun? Bır beden olsam, canım olurmusun? Bır can olsam, hayatım olurmusun?

Gunlerce dusundum, bır turlu acılma fırsatı bulamadım sana, demekkı kısmet buguneymıs, ılk ve son askım olmaya ne dersın

Aşkimsin sevdamsin kalbimdeki parçamsin benimle çıkarmisin?

Atesim degil kulum olurmusun denizim degil dalgam olurmusun ilk Aşkim degilsin affet ama son Aşkim olurmusun.