En Güzel Cuma Cep Mesajları

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Cuma Cep Mesajları Sms

En Güzel Cuma Günü Smsleri

Allah aşkı neler yaptırmaz ki insana?
    Bir can değil, binlercesi feda olsun yoluna
    Cumanız Mübarek Olsun

Bugün bayram olsun.
    Hüzünler dönüşsün sevince. Rabbim yaralarımızı sarsın Rauf adıyla!
    Kalbimizdeki marazları gidersin Şafi namıyla!Cumanız mübarek olsun!

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun
    Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun

"Ey Rabbimiz! Bizi Sana boyun egenlerden kil, neslimizden de Sana itaat eden bir ümmet çikar, bize ibadet usüllerimizi göster, tevbemizi kabul et. Zira, tevbeleri çokça kabul eden ve çok merhametli olan ancak Sen'sin." (Bakara, 128) Alemlerin efendisine selatu selam(a.s.m) ile ... Hayirli Cumalar Dua ile

Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatldır. Namus içinde yaşanan bir çadır,ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun

Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun saadetler hepimizin olsun ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun cumanız mübarek olsun

Bugün Cuma günüdür. Dinim Islam dinidir. Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, mühürledim üstüne.

Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradini ver gelecek Cuma’ya.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne.