En Güzel Doğum Günü Mesajları Kısa

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Zakkum tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. kısa güzel doğum günü sözleri

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağIık, meIekIeri kıskandıracak kadar mutIuIuk getirmesi diIeğiyIe. İyiki doğdun ve iyiki varsın.

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum

Güneşin yolu kadar uzun ömrün, yaşamın onun ışığı kadar aydın olsun, hayalini kurduğun bütün güzellikler senin olsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Sevgi sevilen kişiye bir armağandır... Kabul edilip edilmemesi önemli değildir... Önemli olan duyguların ifade edilmesidir... Doğum Günün Kutlu Olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun

Yaşa... Sev... Gül... Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğdun.