En Güzel Doğum Günü Mesajları Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. En Güzel Yeni Doğum Günü Mesajları

Doğum günlerinde arkadaşlarınıza, sevgilinize ve yakınlarınıza gönderebileceğiniz kısa doğum günü kutlama mesajlarını konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun... O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun... Doğum günün kutlu olsun Sevgilim

En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun, eğer gün gelirde sen beni unutursan inan ki birtanem canın sağolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun mutlu yıllar..

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyoruz

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin... Seni Çok Seviyorum..

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır... Yeni ışığın kutlu olsun.

Doğduğunda bulutları açarak, Güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun