En Güzel Günaydın Dilekleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. En Güzel Günaydın Dilekleri

En Güzel Günaydın Dilekleri

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim günaydınlar birtanem benim

Sadece bu sabah değil her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni böylede sevdim, günaydın birtanem

Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın tatlı, günün aydın olsun sevgilim

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın….

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın….

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın…

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm… her şeyim günaydın günaydın…. Canözüm

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın….

Görev sizde ey idare hortumları kesin diye gerek kalmasın vergiye günaydın beyler günaydın

Günaydın sevgilerin en güzeli.. Günaydın günümün güneşi.. Günaydın kalbimi esir alan sevgili.. Günaydın
    düşlerimin kaynağı.. Günaydın sevincim ve kaderim.. Günaydın herşeyim..

Günaydın bebegim bugunde herzamanki gibi muhtacım sana

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım günaydın

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın herşeyim günaydın.

Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sende kalk birtanem beni yalnız bırakma günaydın aşkım sanada :p

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.