En Güzel Günaydın Mesajları Facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Mira tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Facebook İçin Güzel Günaydın Mesajları

Facebook sayfanızda sevdiklerinize günaydın demenin en güzel yoludur güzel bir mesaj paylaşmak.Sayfamızda Facebookta paylaşacağınız en güzel günaydın mesajlarını görüntülüyorsunuz.

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN ..

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın Aşkım

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Sensiz Günlerim Karanlık Sensiz Aldığım Nefes Yarım Sensiz Güneşi Görmeyen Benim Sevgilim, Günaydın Can Özüm günün Aydın Olsun..

Bu Gün Gözlerimi Açtığımda Hayata Daha Güzel Bakacağım Çünki Bugün Senin Adınla Uyandım Tıp kı Yarında Bu Bugün Uyanacağım Gibi Günaydın Birtanem…

Güneşe Baktığımda Güneş Bile Adını Yazıyor Sabahın Gölgeli Sokaklarına Bugünde Seninle Doğdu Güneş Bugünde Adınla Batacak bu güneş Günaydın Sevgilim…

Bir Gün Değil Her Gün Aklımdasın, Bir Anlık Değil Her Zaman Yanındayım Seni Çok Seviyorum Günaydın Biriciğim..

Sensiz Açılan Gözlerim Bugün Seninle Buluşmanın Hasreti içinde Bakıyor güne Bugünde Senin Adınla Nefes Alıyorum Sevgilim Günaydın..

Güneşin Doğduğu Yer Gözlerin Gibi Umut Verici, Gözlerine Her Baktığımda Umutlarım yeşeriyor Seninle Birtanem Günaydın..

Rüyalarımdan Uyandıran Güneş Bugünde Adını Kulağıma Fısıldadı, Bugün Rüyalarımızın gerçek Olucağı Gün, Günaydın Birtanem…

Şimdi Yanımda Olamasanda Adınla Başlıyorum Yeni Hayata, Yüzünü Görmesemde Hayalinle Yürüyorum Adını yazdığım Sokaklarda, Günaydın Sevgilim..

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın Aşkımm