En Güzel Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Mira tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. En Güzel Günaydın Mesajları Kısa

Bir gün gözlerini açıp o günü günaydın diyecek sana birisi olmayacak.

Sadeliğin bugünde üstünde dünyanın en değerli insanı sana en tatlı tebessümlerle birlikte günaydın demek isterim.

Güneş ben senin için iple bağladım gözlerini açıp tekrar beni görmen için buraya çektim sevgilim.

Dünyanın en sevimli olan hanımefendisinin günü aydın olsun sevgilerle.

Evlilik olarak attığımız ilk günün en güzel geçmesi dileğiyle günaydın sevgilim.

Sevgili eşimin gününü kutlar hep mutlu olmasını dilerim günaydın aşkım.

Yanında olup seninle birlikte uyanıp günaydın demeyi çok özledim sevgilim.

Karanlık geçmişim silindi ömrümden ışıkla bakıyorum artık geleceğimize günaydın sevdiğim.

Güneş seni kıskanır biliyor musun güneş bugünde seni kıskanarak doğacak, bende seninle doğuyorum hergün birtanem günaydın..

Günaydın güneşim isminle başlıyorum yeniden hayata, adın yeter bu karanlık dünyaya günaydın

Seninle iken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var aşkım, günaydın

Günün Aydın Olsun arkadaşım Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın

Her günüm seninle başlıyor, her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken gönderiyorum şuan olduğu gibi günaydın bebeğim

Günaydın bahar kokulu yarim, kır çiçeğim, sesim, nefesim,her şeyim günaydın

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın

Sevgilim Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Sevgilim Sana Günaydın Sadece Sana..

Sen benim Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Günaydın güzel bakışlım benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın Aşkım

Son düzenleme: 6 Nisan 2014