Eşime Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve Lavinia tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Lavinia Aktif Üye Yönetici Admin

Günaydın Mesajları Eşime

Eşime en güzel Günaydın Mesajları

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu OLsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

Güneş Seni Kıskanır, Hani O Gözlerin varya işte O Gözler Güneşi Kıskandırır, Güneş Bugünde Seni Kıskanarak Doğuyor, ben ise Seninle Doğuyorum Hergün Aşkım Günaydın..

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Bugünde Adını yazıyorum Yollarıma, Bugünde Çiziyorum Güzel Yüzünü Kitaplarıma, Bugünde Seni Yaşıyorum benliğimle, Günaydın Sevgilim Biriciğim..

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Bebeğim..

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Sensiz Güneşin Batmasını istemediğim Gibi Sensiz Geceyi de Bitirmek istemiyorum ve Bugün Güneş Doğdu Tüm Dualarım Bugün Seninle Geçmesi için Aşkım Günaydın..

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm

Güneşi Yıldızlardan Daha Çok Seviyorum neden mi? Yıldızlara Çıplak Gözle Bakabilirsin Ama Güneşe Çıplak Gözle Bakamazsın Sana Bakmaya Kıyamadığım Gibi Sevgilim, Günaydın Güneşim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Sayfayı Paylaş