Eşime Özlem Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Eşime Özlem Sözleri

Eşime Özlem Yazıları

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana sevgili eşim.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum eşim yoldaşım herşeyim

Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun canım eşim

Bakarken yüreğinin kabardığı, Gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı... Aşık olduğu bir eşi olmalı! Sabah gözlerini açtığında, yanında olduğunu görüp, Şükürler etmeli Yaradana. Koklamalı saçlarını Uyuyan eşine şefkatle bakıp, Usulca dokunmalı yüzüne, sevgilim aşkım bitanecik eşim

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler İyi ki evlenmişiz karıcığım…

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin Mutluluklar…

Akşam dönüşünü beklemeli sabırsızlıkla. Gözleri yollarda kalmalı Ve kapıyı çalmadan açmalı. Aşkla karşılamalı, Hasretle sarılmalı boynuna, Özlemle koklayıp, öpmeli, Yıllarca uzak kalmışçasına öpüyorum seni sevgili eşim.