Etkileyici Günaydın Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Etkileyici Günaydın Sözleri

Günaydın mesajları etkileyici

Hayat sunulan zaman yaşamaktır… Her insan yaşamak ister ama engel olan yine hayattır… Çok mutlu yaşayan yoktur ama yaşamak en büyük mutluluktur… HEP MUTLU OL… En güzel rüyandan en mutlu sabahına uyan… GÜNAYDIN HAYATIM…

günaydın hayatım,güne nasıl başlarsa öyle bitermiş. Benim için gülümsermisin?

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Bu Sabah Bu sabah mavi bulutların avcuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin.GÜNAYDIN BİTANEM

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği…

Günaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana günaydın demek en güzel şey…

Bu sabah bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bitanem

Günaydın bahar kokulum kır çiçeğim nefesim gözüm… Herşeyim günaydın günaydın…. CANÖZÜM

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın…

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın…

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın…