Facebook Oyun Davetlerini Engelleme

Konusu 'Sosyal siteler' forumundadır ve Elif tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Facebook Oyun Davetlerini Kapat!

Facebook Oyun Davetlerini Engellemek

Facebook Oyun Davetlerini Engelleyin!..Facebook arkadaşlarınız devamlı olarak oyun oynamaya davet eder. Eğer oyun oynamıyorsanız ve bu isteklerden rahatsızsanız, bu oyun isteklerinden kurtulabilirsiniz. Facebook'ta bu oyunlar otomatik olarak davet gönderirken bazen de bir çok kişi de listesindeki kişileri oyun oynamaya davet eder. Bunun nedeni davet ettikleri kişilerden biri oyuna katılırsa ekstra puan kazanırlar. Bir çok kişi yaptığı daveti ben yapmıyorum der ancak gerçek öyle değil, çünkü hırslı oyun sever bir arkadaşınız var ise puan ve ekstra araçlar için devamlı size davet göndecektir.

Facebook hesabınızda oyun davetlerinin gelmesini nasıl engelleyebileceğinizi adım adım aşağıda göstereceğiz.
    Facebook hesabınıza giriş yapın.
    Sağ üst köşede bulunan ok sembolüne tıklayın.
    Şimdi Açılan menüde Gizlilik Ayarları linkine tıklayın.
    Engellenen kişiler ve Uygulamalar Engellediğin kişileri ve uygulamaları yönet seçeneğinin yanında Engellemeleri Yönet linkine tıklayın.

Açılan bağlantıda Uygulamaları Engelle yazan kutuya engellemek istediğiniz oyunun adını yazarak, bu oyunla ilgili isteklerin gelmesini engellemiş olacaksınız.