Facebook Tamamen Kapatma Resimli Anlatım

Konusu 'Sosyal siteler' forumundadır ve Yavuz tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Facebook hesap silme Resimli Anlatım

Facebook Tamamen Nasıl Kapatılır Resimli

Facebok profilinizi kalıcı olarak silmek istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımı takip ediniz. Öncelikle ana sayfada sağ alt köşede diğer yazan yazının üzerini tıklayıp yardım menüsünü açıyoruz. Açılan pencerede Facebook temel bilgileri başlığını tıklayıp, hesap ayarları ve silme kısmına giriyoruz. Bu sayfada en üstte hesabımı nasıl kalıcı olarak silebilirim sorusunun üzerini tıklayarak, bu formu doldur linkini açıyoruz. Açtığımız sayfada hesabınızı silip silemeyceğiniz hakkında bilgiler var. Hesabı sili tıklayınca şifrenizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra Facebook hesabı kalıcı olarak siliyor.

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Eylül 2012

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Facebook Tamamen Kapatma Resimli Anlatım

Sağol abi detaylı güzel bir anlatım olmuş ellerine sağlık
    bize öğretirken Facebooku tamamen silip kapattın mı yoksa:D

3. Cevap: Facebook Tamamen Kapatma Resimli Anlatım

bende yeni öğrendim...keşke bir ay önce bilseydim...tamamen silme yok diye biliyodum webdende arama gereği duymamıştım...silmem gereken bi hesap vardı iptali için kılıktan kılığa girdim :D ...normalde 5 kullanıcı haklı sebeplerden şikayet gönderirse Face hemen uyarı mesajı gönderip hesaba onay isitiyor...eğer onay için gerekli bilgileri vermezsen kalıcı olarak iptal ediyor. (tlf nosu gibi) ...resimlerde görünen link için facehesabı silmedim kullanıyom varsa senin face ekliim:)

4. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Facebook Tamamen Kapatma Resimli Anlatım

kapamak için çok zahmetlere girmişsin kısa yolu varken kılıktan kılığa girmek kimin aklına gelir :confused:
    maalesef ben Face kullanmıyorum:eek:

5. Cevap: Facebook Tamamen Kapatma Resimli Anlatım

daha önce bi sahte hesabı birkaç kişi şikayet ettik kapatıldı...ilk aklıma gelen o oldu