Facebookta Nasıl Sayfa Kurulur

Konusu 'Sosyal siteler' forumundadır ve Yavuz tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Facebookta Nasıl Sayfa Kurulur Resimli Anlatım

Facebook sosyal paylaşım sitesinde tanıdığınız kişiler ile bağlantı kurmanın haricinde, ilgi duyduğunuz ve bilgi sahibi olduğunuz bir konuda sayfa oluşturup, ortak düşünce ve paylaşımda bulunan dünyanın her yerindeki kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Popüler olmanız biraz zaman alabilir ama zamanla bir çevre oluşacaktır. Sayfanın yükselişi için temanıza uygun sürekli fakat sıkmadan ve doğru ve güncel bilgiler paylaşmalısınız. Bunun haricinde sayfanızı ücretli olarak reklam yapabilirsiniz. Bilgi kirliliğinin ve sahte başlıklar ile açılan sayfaların hat safhada olduğu için önerimiz sadece doğru ve makul sayfalar açmanızdır. Bazı özel ve tüzel işletmelerde firma ve ürünlerinin tanıtımını facebook sayfası açarak yapmaktadırlar. Şimdi adım adım nasıl facebook sayfası açılır anlatalım. İster facebook profilinizden isterseniz facebook ana sayfasından sayfa oluştur butonu ile başlayabilirsiniz.

Açılan sayfadan ilgi alanınızın üzerini tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra bir mesaj adresiniz ile ilişkilendirerek sayfanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer mevcut olan facebook profiliniz ve geçerli mesaj adresinizi kullanarak açmak istiyorsanız, profilinize girdikten sonra facebook ana sayfasından sağ alt köşedeki diğer seçeneğini tıklayıp, sayfa oluştur diyoruz ve yukarıdaki aynı işlemleri yaparak facebook sayfası oluşturabiliyoruz.