Fenerbahçe sloganları - En güzel fenerbahçe sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Fenerbahçe Mesajları Güzel Sözler

Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe!.. Türk'ün kalbi seninle atar, yaşa Fenerbahçem!

Mazinde bir tarih yatar, yaşa Fenerbahçe! Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe!

Dilimdesin gündüz gece satır satır hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe’m!!

Doğduğumda bütün doktorlar çok şaşırmış.çünkü bir kolumdan sarı diğerinden lacivert kan akıyormuş.Fenerbahçeli kanından belli olur...

Bu dünyada her şey yalan bir tek gerçek senin inan yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe...

Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın!!Bırakın da o şeref bize kalsın....

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..

Sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurda da çamurda da yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim her şeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, Kadıköy’de bu gece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.

Sarı lacivert rengimiz şampiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü Fenerbahçeliyiz...

Ne sinema, ne tiyatro, nede İstanbul’da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada.

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk’un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz’in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk’un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce! Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!

Cihatlar,lefterler,canlar,fikretler Hala Sevilen Birer Abidedirler! Hic Bir Kulupte Olmayan Bu Dostluk, Yillar Yili Hep Sampiyon Olduk!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz’in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Ne Okulu Bitirmek, Ne Bir Genc Kizi Sevmek, En Buyuk Dilegimiz Seni Sampiyon Gormek!

Avrupada Gollerin Televizyonlarda ismin fenerbahçem Benim!!!

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul ‘da, Deplasmanda. Senin Icin Cektik Cefa, Hakkimiz Bu Mu Kanarya ?

Bu Sene Son Olmali,arkasi Olmamali Soyletme Artik Fener Aci Hasret Sarkisini.

Haydi Bastir Sanli Fener Senin Sevgin Omre Bedel Ne Kupalar Ne Oduller Ne De Cimbomlu Geceler Bu Dunyada Tek

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Siki Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

fenerbahçe sloganları

Her zaman 1 Numarasın Kanaryam Sen Başımın Tacısın…

Renklerinle Gözümü Açtım Dünyaya, Renklerinle Kapatırım Güzmü Dünyada..

GoLLer Atamasanda Bu Taraftar yanında Bunu Unutma Sarı kanarya!!!

Biz Feneri Gol Attığında Değil Gol yediğindede Sevdik!

Cimbom Sana Kadikoy Extra Large

Bir Fenerbahceli Dunyaya Bedeldir, O Da Atamizdir!!!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim!!

Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır biri fbliler diğeri ise fbli olduğunu bilmeyenler.

en güzel fenerbahçe sözleri

Dilimdesin gündüz gece satır satır hece hece şampiyonsun Fenerbahçe

Doğduğumda bütün doktorlar çok şaşırmış.çünkü bir kolumdan sarı diğerinden lacivert kan akıyormuş.Fenerbahçeli kanından belli olur...

Doğuda fener batıda fener kuzeyde güneyde rakipleri yener.

Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler.

Elbette herkes bir gün Galatasaraylı olacak ama geri kalan 364 gün ise FENERBAHçELİ olacak

Alem de tektir değişilmezdir oda FENERBAHçEMİZDİR.

Alemde tek tek tek Fenerbahçe.

Alev alev ahhh her yer yanıyor benim kanım sarı lacivert akıyor .. her yer yanıyor kaldır kaldır ellerini FENER geliyor işte taraftar işte şampiyon.

Allahım siz şu Galatasaraylılara bir çene vermişsiniz gerisini umursamayıp koyuvermişsiniz şimdide biz bu bunlarla uğraşıyoruz : )

Arkadaşın biri civcivleri ortada bırakmayın alanlar yer demiş, o kadar mı aç kaldınız.

ARKADAŞLAR HAYDİ ELLER CEBE GALATASARAYA PARA TOPLUYOZ :

Doğuda fener batıda fener kuzeyde güneyde rakipleri yener.

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, sen büyük dileğim seni şampiyon görmek.