Fenerbahçe Taraftar Sözleri 2014

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Mira tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. 2014 Fenerbahçe Taraftar Sözleri

Sevdamızın ifadesi, formandaki renklerin asaleti.. Seni yalnız bırakmazlar, ruhunda fenerbahçeyi yaşatanlar.

Benim Gülümsün Fenerbahçem.

Herkes tek yürek, tek omuz, tek ses sadece fener diye bağırıyorlar.Büyüksün FENERBAHÇEM..

Hey hey Fener geliyor hey hey Fener geliyor..

Yenilsende yensende taraftarın seninle, üzüntünde sevincinde seninle birlikte, laray la lay lay laaa!

Fenerbahçem sen çok yaşa, canım feda olsun sana, hiçbir şeye değişilmez, senin sevgin bu dünyada..

fenerbahce-sözleri-.jpg

Bana Beşiktaşı veya Galatasarayı tut cennete gireceksin? Deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak cehenneme girmeye razıyım derim.

Fenerbahçem sen gel mahallemizde maç yap biz Tüm Mahalleyi Tribün yaparız senin için.

Fenerbahçe forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

Bu Dünyada tek kıskanılan takım var oda Şanlı Fenerbahçe.

Sensiz hayat yerin dibine batsın, dilimdesin. Gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fenerbahçe..

fenerbahce-sözleri-.jpg

Fenerbahçem nereye giderse gitsin arkasından milyonları götürecek kadar Büyüktür.Yaşa Fenerbahçe.

Fener fener en büyüksün fener.

Tribünlerde hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, dar ağacında olsak bile, son sözümüz fenerbahçe.

Haydi bastır şanlı Fenerbahçe, ölümüne saldır fener Kazanmak olsun, kaybetmek olsun. Savaşmazsan yazıklar olsun.

Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın bırakında o şeref bizimki Gerçek Fenerbahçelilere Kalsın.

fenerbahce-sözleri-.jpg

Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe. Türk’ün kalbi senle atar, yaşa Fenerbahçe. Mazinde bir tarih yatar, yaşa Fenerbahçe. Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe.

Herkez diyor ki “okuyun da adam olun” fenerbahçeliyiz bundan büyük adamlık mı olur.

Öyle bir sevgidir ki tarif edilmez. FENERLi olmayan kimse bilemez. Seni bizden başka kimse sevemez. FENERBAHÇEM her şeyim..

Sarıya bakar lacivert görürürüz, fenerli doğduk sadece Fenerbahçeli ölürüz.

fenerbahce-sözleri-.jpg

Şu Hayatta Fenerbahçe’den başka hiçbir şeyi olmayan ben, hayatta Fenerbahçe’den başka herşeyi olana acırım.

Kalbimde aşkın dilimde şarkılar Fenerbahçem..

Fenerbahçem sen benim canımın içisin senden başka kimse senin kadar önemli değil.

Senden başka herşey yalan bunu geçte olsa anladım Fenerbahçem.Birgün ölürsem eğer kefenim sarı lacivert olsun.
    Ne sinema, ne tiyatro, ne de İstanbul’da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.

fenerbahce-sözleri-.jpg