Galatasaray Sözleri Facebook

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Galatasaray Sözleri Facebookta paylaş

Galatasaray mesajları

Galatasaray ile ilgili söylenmiş sözleri Facebook'taki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz..

Avrupa tanıdı Bizi Sizler tanıyamadınız Sizler Sadece Bizim Maçlarımızı izler Ağlarsınız!

Size göre tesadüftü bize göre alın teri.. Rüyanızda bile göremezsiniz.. KUPA BİZİM MÜZEMİZDE..

Takım tutmak kolay, taraftar olmak "ZOR"'dur; İşte biz "ZOR"'u başarırız, diyenlerdeniz...

Cimbom forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.

Dünyalar bir olsada engel olamaz bize barış dosluk kardeşlik bitti artık bu sene eylül ün sabahında dayandık kapalıya bu yolun dönüşü yok öleceksin kanarya ultrAslan !

1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

ADANA CEYHAN HERKES CIMBOMLU HADE SENDE UYAN ..

KALPLERDE YILDIZ,GONULLERDE AY, SAMPIYONSUN GALATASARAY

Galatasaraylılar ölür , Galatasaray’lılık ölmez.

Avrupa fatihisin Galatasaray… Türkiye’nin gururusun Galatasaray… Gökte yıldızsın gönüllerde ay, bu senede şampiyonsun Galatasaray.

Cimbombom diyerek sana yüz koyduk, sarının yanına kırmızı koyduk, yıllardan beridir hep senin olduk, Cimbombom sen bizim herşeyimizsin.

Cimbombom’um benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim, seninle ağlarım seninle gülerim, söyle senden başka kimim var benim

Son düzenleme: 18 Ekim 2012