Galaxy S3 Hakkında Yorumlar

Konusu 'GSM Operatörleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Galaxy S3 Hakkında Yorumlar Neler

Samsung Galaxy S3 Hakkında Yorumlar

Samsung Galaxy S3 hakkında olumsuz yorumlar varsada satış istatistikleri telefonun talep ve beğenilirlik tarfını yansıtıyor sanırı. İşte sosyal medyada Galaxy S3 kullanıcılarının çeşitli yorumları;

ben nokıa kullanıcısıyım arkadaslar kım ne derse desın nokıa olsun benım favorım o en kotusunude yapsa en ıyısınıde yapsa benım tek gercegım o bılıyorum burada herkez yorum yazıyor cogu belkıde bu ıphone veya samsung galexy serısı kullanmadan yorum yapıyor ben ıphone 3gs16 kullandım sadece bır hafta yapamadım ne yalan soyleyım hıc hosuma gıtmedı galexy ace kullandım oda aynı ne bıleyım nokıadan vaz gecemıyorum ıste bu markalar belkı en kral ıslemce en kral dokunmatık telefonu yapıyor olabılır ama su bır gercek nokıa kadar saglam telefonu yapamazlar buna ıddaa ederım

polikarbon denen bir maddeden oluşuyor. esnek, kırılmayan ve normalinden daha hafif bir madde. keşke biraz daha araştırsaymışsın..

Yurtdışından getiriliyor ve belli merkezlerden ip’lerini kırıp ayarlarıyla oynuyorlar sorun yaşayanlar genellikle bundan kaynaklanıyor ve üretilen 10 telefondan 2 si hatalı çıkabiliyor bu fabrikanın bildirdiği bir veri s3 alacak ve sorun istemiyorsanız vodafone, avea, turkcell gibi bayilerden alın ve alırsanızda vodafondan alın ben aldım 1 aydır sorunsuz kullanıyorum… Şimdiye kadar bişey olmadı ve gayette internette çok hızzlı dolaşıyorum beni dinleyin pişman olmazsınız.

Ben telefonu alalı bir hafta oldu ve telefon süper. Hiç bir sorunu yok. Sadece şarjı bir günde bitiyor o da çok mesajlaştığım için. Alacaklara kesinlikle tavsiye ederim.