Google play nasıl yüklenir

Konusu 'Sosyal siteler' forumundadır ve Elif tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Google play yükle Google Play Yükleme nasıl yapılır

Android Marketinin içerisinden indirebildiklerinizi artık Google Play üzerinden indirebileceksiniz.
    Android mobil işletim sistemini kullanan Türk kullanıcılar hiçbir işleme tabi tutmadan ücretli ve ücretsiz uygulamalara sınırsız erişim sağlayabilecek.
    Google hesabınıza bağlı kredi kartı bilgileriniz bulunuyorsa Google Play'e girdikten sonra uygulamanın ücretine tıkladığınız anda para hesabınızdan çekiliyor ve siz de anında uygulamayı indirmeye başlıyorsunuz.

GOOGLE PLAY NASIL INDIRILIR VE KURULUR?

Google play uygulamasını nerden ve nasıl yükleyeceksiniz? Bunun için sadece Google Android marketine girmeniz yeterli. Karşınıza çıkacak olan Google Play’ı yükle penceresine tıklayarak Google Play'ı telefonunuza yükleyebileceksiniz.Google Play sitesine girdikten sonra ekrana gelen sözleşmeyi kabul ettikten sonra Google Play’ı telefonunuza yükleyebilirsiniz.
    Yükledikten birkaç saniye sonra ise Google Play iconuda telefonunuzdaki icon ile değişecektir.

Google Play tanıtım videosu
    [YOUTUBE]GdZxbmEHW7M[/YOUTUBE]

2. Cevap: Google play nasıl yüklenir

Bende olmuyo yardım edermisiniz?