Günaydın aşkım sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve webkolik tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Aşkım günaydın sözleri

En güzel günaydın aşkım mesajları

Aşkım günaydın de yeni güne.. günaydın dünyamı aydınlatan güneşim

Dünyanın En Talı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Aşkım kocaman GÜNAYDIN

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Günün Aydın Olsun Aşkım, Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe..

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Aşkım Günaydın.

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herseyden önce al bu tatli buse sanadir sana günaydin günaydin günaydin Aşkım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın AŞKIM

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Aşkım Günaydın.

Günaydin yüregime yagmur gibi yagan gece mi yildiz yildiz bezeyen karanligimi dolunay gibi aydinlatan günaydin…. Aşkların en güzeli..

Günaydin bahar kokulum, kir çiçegim nefesim, gözüm… her seyim günaydin günaydin….Aşkım

Son düzenleme: 9 Ağustos 2012