Günaydın Aşkıma Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Aşkıma Günaydın Sözleri

Sevgilime Günaydın Mesajları Kısa

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Hayatıma girip yaşamım oldun nefesim oldun dünyam oldun sen yokken yarım birisiyim beni tamamlayan sensin bitanem günaydın

Günaydın Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

Haydi, kalk aşkımm bitanem her şeyimmm seni çooook seviyorummm bunu billll

Bitanem,her ne kadar aramızda mesafeler olsa da kalbim ve aklım sana tahmin edemeyeceğin kadar yakın..seni her zaman bütün kalbimle seveceğim..en güzel kokulu öpücükleri sana gönderiyorum günaydın her şeyim,günaydın meleğim,günaydın.

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Kelimelerin Anlamını Çoktan Yitirdiği Bir Zamandayım. Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir. Günaydin Aşkim Seni Çok Seviyorum Günler Bukadar Güzelse Sebebi Sensin Günaydın Aşkım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın…

Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel... Seni Cooook Seviorum Askım

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın