Günaydın Demek İçin Güzel Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Demek İçin En Güzel Sözler

Günaydın Demek İçin Güzel Mesajlar

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Güneşi Yıldızlardan Daha Çok Seviyorum neden mi? Yıldızlara Çıplak Gözle Bakabilirsin Ama Güneşe Çıplak Gözle Bakamazsın Sana Bakmaya Kıyamadığım Gibi Sevgilim, Günaydın Güneşim..

Günaydın Güneşim Günaydın Sana Bak Adınla Başlıyorum Yeniden hayatıma ismin yeter bu karabLık Dünyaya Günaydın Diyorum Sana Aşkım Hadi gel yanıma

Sen Şuan Kendin Kadar tatlı Rüyalar Görürken, ben Bugüne Seninle Yaşanacak Olan Güzel Saatleri Hayal Ederek Güneşe Seni Anlatıyorum Sevgilim, Günaydın

Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum….

Seninleyken Geceler Bile Aydın Geliyor Bana, Seninle hayatımda Hiç Batmayan Bir Güneş Var Sevgilim, Günaydınlar Olsun Dilberim..

Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sanada Günaydın Olsun Candan…

Bu Mesajı okurken Lütfen Yüzünü Yıkama! Neden mi ? Çünkü Öperek Yüzünü Yıkamak istiyorum Aşkım Günaydın Prensesim..

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Sen Bu Mesajın Daha İlk Kelimelerini Okurken, Ben Senin Adına Şiirler Yazmış Olucağım Birtanem, Günaydın..

1 Hafta 7 gün boyunca Bütün günümü Aydınlat Aşkım Seni Seviyorum günaydın bebeğim

Ağlayan Gözlerime Işık Oldun, Tıp kı Yağmur Sonrası Doğan güneş Gibi, Seninle hayatım Gökkuşağı Gibi, Günaydın Sevgili…

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Bugünü Güneşe Bakarak Değil Benim Öpücüklerimi Hissederek Uyandırmak isterdim Sevgilim Günaydın Herşeyim…

Her Günü Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gün Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Günaydın Bebeğim

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

1 Gün Daha Başladı Elimde Simit Çay Aldımda Sen Sabahın Kör Noktasında ismin Aklımda Günaydın olsun Sana Bu Can Sana feda…

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar. CANIMIN CANI

Seviyorum Seni Seninle geçen Günleri Seviyorum Seni Sana Günaydın Demeyi.

Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine Inecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın GüneşGüzellikler Getirsin Günaydın.

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.

Günün Aydın Olsun. , Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

Son düzenleme: 12 Eylül 2012