Günaydın Dilekleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Dilekleri

En Güzel Günaydın Dilekleri

(G)üne iyi başla (Ü)zgün olma (N)efret etme (A)şkı yaşa (Y)aşamı sev (D)ünü unut (I)şıgını yitirme (N)e olursa olsun gülmeyi unutma GÜNAYDINNN

Esip esip geç ey deli rüzgâr geldiğin yerden yarim kokusu çağlar yollara dağlara rüzgara günaydın özlemiyle yandığım aşkıyla uyandığım sevdama günaydın güne güneş gibi doğan biriciğim sevgilim sana günaydın...

Bugün yine fırtınalar kopuyor yüreğimde sana olan özlemim hiç bitmiyor her sabah gözlerimi açtığımda seni görmek istiyorum yanlız seni seni çok seviyorum..Günaydın...

Yaşam bir masal gibidir ne kadar uzun olduğu değil ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.güzelliklerle dolu bir gün yaşaman dileğiyle.GÜNAYDIN...

Hani sözlerirn anlamsız olduğu anlar vardır ya hani susar gözlerin konuşur bakmaktan vazgecip gözlerini kapar hayal edersin aradaki kilometreler engel olamaz düşünmene işte o zaman yanımdasın yanımda olursun günaydın hayal gözlüm...

Bu Sabah Bu sabah mavi bulutların avcuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin.GÜNAYDIN

Bir hüzün saklıdır her günün batımında ve bin umut vardır yeni günün doğumunda...Bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dilegiyle GüNaYDıNnNnNnN

Hayalinle uyanılan bir sabahtan, Yokluguna kocaman bir günaydın..

Dünyad birçok insan vardır.kimi mutlu kimi mutsuz kimi ağlayıp kimi gülüyor.ama güzelliklere ve mutluluga layık birinsan varki o da şuan bu mesajı okulyor...GÜNAYDIN