Günaydın Dostum Mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın Dostum Mesajları

Günaydın Dostum Mesajları

dalında koklanmamış gül bahçesinin nadine insanı günaydın

güneşin doğuşuyla içimi aydınlatan ay yüzlüm günaydın

sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, günün en güzel öten kuşu pencerene konsun ,bugunün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun:)günün aydın olsun dostum

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansıniz

Evet arkadaşım! Gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken, kalpleri kırmak niye? Hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan kalplere değmez. Günaydınn..:)

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sanada.

Bir öpücük göderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, günaydın.

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş.