Günaydın İle İlgili Özlü Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydınla İlgili Özlü Sözler

Günaydın İle İlgili Özlü Mesajlar

Günaydın mesajları sosyal paylaşım sitelerinde insanların sevgilerini, hayat tarzlarını ve felsefi yaklaşımlarını anlatan mesajlar haline dönüşmüştür.

Bir gün gözIerimi açtığımda sadece sen oI yanımda, 1 gün değiI her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın OIsun Sanada.

GüzeIIiğin Gibi Gününde Aydın OIsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Yine Güneş Doğuyor AdınIa BaşIıyorum hayata, Güneş GözIerin Gibi Yakıyor içimi Cennet GözIüm Günaydın OIsun Sana..

GünIerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor KaIbimden Günaydın Bebeğim..

Yeni Bir Gün Yeni Bir Anıyı HatıraIarımıza Yazmak için Yeni Bir Renk GeIiyor Bugün Hayatımıza Günaydın SevgiIim..

KaranLık geçmiş SiIindi ömrümüzden IşıkIa Bakıyoruz Artık geIeceğimize Günaydın SevgiIim..

Sensiz Bir Gece Daha GözIerini Kıskanan Güneşin DoğmasıyIa Bitti, Bugünüde SeninIe Geçirmenin ÜmidiyIe Günaydın Aşkım…

GünIer AydınIık Zamanın HuzurIu OLsun Günün Aydın OIsun Günaydın OIsun Sana Birtanem..

Günaydın ceyIan GözIüm Sabahımın Güneşi GözIerimin Işığı Hayata SeninLe günaydın demeyi Seviyorum

EIini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geIiyor bana güneş biIe gözIerini kıskanıyor sevgiIim bunu unutma. Günaydın AşkImMMmMMm

Her Sabaha AdınIa uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgiIim GünaydınIar Birtanem benim.

Sadece Bu Sabah DeğiI Her Sabah Koynumda resminIe uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böyIede sevdim, Günaydın birtanem.

Sabahın Bütün GüzeI renkIeri Odana doIsun, hayatın tatIı, Günün aydın oIsun sevgiIim…