Günaydın İle İlgili Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. Günaydın İle İlgili Güzel Sözler

Günaydın Sözleri Güzel

Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu Kalk ta kocana kahvaltı hazırla Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur.

Günaydın Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladımki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Gecem iyi Olurdu Kollarında Uyusaydım , Günüm Aydın Olurdu Kollarında uyansaydım CANIMMM..GÜNAYDIN

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

ünaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

GUNAYDIN!!! Ne kadar yakışıyor bu söz sabahlara, Hiç kafa yordun mu anlamına, Tüm içtenliğiyle süslü tazelik, Kadere bulaşmamış bebek saflığında bir güzellik, Ne merhabanın soğukluğu, ne elvedanın burukluğu hiç biri dokunamaz ona, Şimdi gönülden kalbe seslenen bir duyguyla GUNAYDIN!!!

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..