Günaydın Mesajları 2014

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

2014 Günaydın Mesajları 2014 Yeni Çok Hoş Günaydın Mesajları sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz çok özel Günaydın sözleri.

Sabahımı aydınlatan güneşim Bugün gördüğüm rüyayı seninle hayata geçirmek istiyorum.. Çünkü seni çok seviyorum ve görmüş olduğum en güzel rüya sensin bebeğim günaydın sana birtanem.

Bir gece daha senin gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla beraber bitti, bugünü de seninle geçirmenin ümidi ile günaydın bebeğim.

Karanlık geçmişim silindi ömrümden ışıkla bakıyorum artık geleceğimize günaydın sevdiğim.

Güneş seni kıskanır biliyor musun güneş bugünde seni kıskanarak doğacak, bende seninle doğuyorum hergün birtanem günaydın..

Günaydın güneşim isminle başlıyorum yeniden hayata, adın yeter bu karanlık dünyaya günaydın

Seninle iken geceler bile aydın geliyor bana, seninle hayatımda hiç batmayan bir güneş var aşkım, günaydın

Günaydın yüreğime yağan yağmurum. gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı ay ışığı ile aydınlatan sevgilim

Buğulu gözlerime ışık oldun, aynı yağmur sonrası doğan güneş gibi, seninle hayatım gökkuşağı gibi, günaydın dilberim.

Her günüm seninle başlıyor, her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken gönderiyorum şuan olduğu gibi günaydın bebeğim

Günaydın bahar kokulu yarim, kır çiçeğim, sesim, nefesim,her şeyim günaydın

Seni seviyorum aşkım gözlerin gibi bugünde günaydın olsun güneşime..

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Günaydın Mesajları 2014

Günaydın aşk bahçem nazlı gülü günaydın sevdiğim.

Günaydın hayatımın anlamı, ruh ikizim güzel bir gün bizimle beraber olsun dualarım sevgim hep seninle.

Günaydın ay yüzlüm, sabahımı aydınlatan güneşim

Geceden sabaha dönen karanlıktan aydınlığa geçen bir gün daha yaşam perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarı ile yeniden günaydın demek istiyorum sana ve yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun birtanem solmayan gülüm.

Günaydın hayatımın anlamı aşkım..