Günaydın mesajları 2015

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Ceren tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ceren

Ceren Süper moderatör

2015 Günaydın mesajları

Her güne enerjiyle dolu başlamamın, Hayata sımsıkı sarılmamın, Umutlarımı hep yaşatmamın sebebi, Sebebi varlığım GÜNAYDIN

Sabahın ilk ışıkları yüzüne vurduğunda, öpsün Güneş Seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım hayalinde ve odanın her yerinde, Günaydın

Özleyiş yalvarış gibidir. sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. her nerede olursa olsun sizin gibi dostlarımın oldugunu bilmek benim için yaşayış gibidir. günaydın dostum.

Daraldığın zamanlar olacaktır… Hayat denen nefes aralarında taşıdığın beden ağır gelecektir zamanla ruhuna karanlıktan ve yalnızlıktan ne kork nede güneş olup aksın hüzünler o gözlerinden çünkü; unutma ki her gece iki gündüz arasındadır inadına aydınlığa ve yaşamaya bu gece yıldızın bol olsun ve sabah güneş yalnız senin için doğsun iyi geceler ve şimdiden ilk günaydının benden olsun

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana ßirtanem.

Gözlerin, bugüne öyle ßir açki herşey istedipgin gißi gitsin bebeğim günaydın.

Günaydın benim viran gönlümün suItanı, günaydın dost bağımın gonca gulu, günaydın süreyya yıldızım, günaydın ay yüzlüm, günaydın canımın cananı, günaydın..

Günaydın aşk bahçem günaydın sevgilim

Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım

Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm

Güneş kadar aydınlık gözlerin kadar güzel sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın.

Günaydın başka ne dice,m ben öyle süslü şeyleri pek sevmem ama olsun zaten dünyanın en şeker insanına gönderiyorum.

Uyanda balığa gidelim demicem çünkü sezon kapandı günaydıınn