Günaydın Mesajları 2016 Sevgiliye

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. sevgiliye günaydın mesajları 2016

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor. Günaydın sevgilim..

Çünkü sen hissettiklerimin dile gelmiş halisin. Günaydın birtanem..

Ve gün be gün ben seni düşünürüm, Sen benim her şeyimsin ey sevgili.. Günaydın

Seni sevdiğim günden beri sesler değişti, renkler değişti. Günaydın aşkım..

Gözlerin ipek yoludur ömrümün. Gözlerin tarihçesi yaşayıp öldüğümün. Günaydın herşeyim..

Hayatıma güneş dogmaz sen uyanmadan uyan ki benimde günüm aydınlasın, günaydın sevgilim

Güneş ısıtmaz bedenimi senin gözlerin gibi, nefesim boğar beni seni görmediğim zaman sevgilim seviyorum seni günaydın

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydın

Perdeyi aralayıp güneşin doğuşunu izlediğimde, aklımda bir SEN olursun sevgilim, seni doğan güneşe bakarak düşündüğümde anlarım ki benim için tek güneş var oda sensin biriciğim, günaydın

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugün de Seni Kıskansın herşeyim Günaydın

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2015

2. Deniz

Deniz Moderatör Yönetici

Gözlerin ipek yoludur ömrümün. Gözlerin tarihçesi yaşayıp öldüğümün vayy söze bak :)))))