Günaydın Mesajları Anlamlı Kısa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 27 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Günaydın Mesajları Anlamlı

Anlamlı birbirinden farklı Günaydın mesajlarını bir araya derledik.Sayfada arkadaşlarına günaydın demek için oldukça güzel ve anlamlı mesajlar bulabilirsiniz. Günaydın Mesajları Anlamlı...

Günaydın sabahın İlk ışıklarıyla gelen güzellik günaydın..

Sevmek çok güzel birşey kıymet bilene ver ne zor ol kırıl nede yumuşak ol ezil bir gül kadar sevil ve benden taraf çok sevildiğini bil

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Yaşanacak bütün senelerin üzerinde Adın, Bütün Günlerin üzerinde ise gözlerin yazılı sevgdiğim
    Günaydın Olsun Sana.

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açkı her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Bu sabah Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek ilacım Günaydın canımın içi...

Günaydin Mesajlari Anlamli Kisa..