Günaydın Mesajları Babaya

Konusu 'Karışık Sözler' kategorisindedir ve webkolik tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik Aktif Üye Özel üye

Babaya Günaydın Mesajı

Babanıza güzel Günaydın mesajları arıyorsanız işte size ve babanıza özel birbirinden güzel Günaydın mesajları paylaşıyoruz. Aşağıda en güzel günaydın mesajları ile günaydın diyebilirsiniz.

*Günaydın babacığımm günün güzel geçsin

*Babaların en şirinine en tatlısına Günaydınlar.

*Babacım bir günümde değil her günümdesin Günaydın Günün çok Güzel Geçsin.

*Sabırlısın, sıcacıksın, şefkatlisin, koruyucun, bağışlayansın canımsın Günaydın Babacığım.

*Seni çok seviyorum babacım Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam canım Babam Günaydın.

*Günaydın hayatım tek erkeği Günaydın biricik Babam

*Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Günaydın Babam.

*Canım babacığım Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın Günaydın.

*Dertler Olsada ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlıyacağız Babacığım

*Sen Benim Canım Sen Birtanem Sen benim Günüm Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Günaydın Canım Babam

*Ailemin reisi, büyük aşkım. Medarı iftiharım sevgilim herşeyim Günaydın Babacığım.

*Günaydın Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgiler Babacığım.

*Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Günaydın.

Sayfayı Paylaş