Günaydın Mesajları Çok Kısa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 24 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Çok kısa Günaydın mesajları ile sevdiklerinize günaydın demeye ne dersiniz?.Yeni kısa Günaydın mesajları sizler için bu sayfamızda.Hepinize Günaydın gününüz aydın gönlünüz ferah, gününüz de hayırlı olsun, güzel geçsin.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar arkadaşım.

Hadi uyanın Dostlar Bugün güneş daha canlı doğdu sanki. Bu yüzden daha güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Yaşanacak bütün yılların üstünde Adınız, Bütün Günlerin üstünde ise gözleriniz yazılı Günaydın Arkadaşlar.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın aşkım.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın.

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın canım