Günaydın Mesajları Face

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Facebook Günaydın Mesajları

Facebook'taki arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz Günaydın mesajlarını sizler için derledik..

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Günaydın arkadaşım

Günaydın sabahı aydınlatan dostum.

Gözlerini Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin, günaydın

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma

En güzel sabahların en güzel bereketini gör Arkadaşım iyi günler..

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla arkadaşım, günaydın

Günaydın; benim can dostum, Günaydın; gönül bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canım arkadaşım Günaydın.

Günaydın haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her kahvaltıdan sonra