Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri 2012

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. 2012 Günaydın Mesajları
    En güzel Günaydın Sözleri

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın ..

Her günü neşeyle dolsun, yatağına güller konsun, bitanem herşeyim meleğim Günaydın

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm. Herşeyim günaydın günaydın Canözüm.

Yere Düşen Yağmur Damlaları Kalbine İnecek Güneşi Engellemesin Güneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Güneş Güzellikler Getirsin Günaydın.

Günün Aydın Olsun, Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli Ile Bak Geleceğe.

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın herşeyim Günaydın.

Bu sabah mavi bulutların avcuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın Bitanem.

Her doğan günle içinde yeşeren umut çiçeklerin hiç solmasın her günün birbirinden aydınlık olsun. Günaydın Ruhumun Işığı.

Geceleri uzaklarda çığlık olur sesim, yosun kokusundan daha keskindir özlemin, bu sabah senin için aralandı gözlerim, günaydın Herşeyim.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

2. Cevap: Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri 2012

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm… her şeyim günaydın günaydın

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olacak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günümüz Günümüze Aydın Olsun Günaydınlar Olsun.

Sabahın Bütün Güzel renkleri Odana dolsun, hayatın tatlı, Günün aydın olsun sevgilim

Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın